Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Catalizator

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Katalizator CITROEN JUMPER; FIAT DUCATO; PEUGEOT BOXER 2.2HDi 04.06-
Parametri generali
Cod bare.45182, .45182K, 3277490281548
Cod tarifar87089235
Parametri tehnici
Lungime [mm]290
Greutate (în kg)3,1
Norma gaze de esapamentEuro 4
ProducătorNumăr
OE FIAT1349899080
OE FIAT1352318080
OE FIAT1358184080
OE CITROËN1606231480
OE CITROËN1607365280
OE CITROËN1609166180
OE CITROËN1706AZ
OE CITROËN1706E9
OE CITROËN1706J0
OE CITROËN1706P3
OE CITROËN1706P9
IC KrosyWALK28154*

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online AUTOEMARKET.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Catalizator

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

 

  • Numar produs: WALK28154
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 2.157,31 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0734493934 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Catalizator, WALKER, WALK28154, SFC5A50D, 1349899080, 1352318080, 1358184080, 1606231480, 1607365280, 1609166180, 1706AZ, 1706E9, 1706J0, 1706P3, 1706P9, 45182, 3277490281548, 45182K, 87089235

Loading...
Loading...