Stoc epuizat Radiator aer conditionat

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare5707286253186
Cod tarifar84159000
8369105 Nissens condiționat condensator BMW 3 (E36) 90-98
ProducătorNumăr
VAN WEZEL06005148
IC Krosy0802.2002
IC Krosy4S 53931
OE BMW6453.8.373.004
OE BMW6453.8.398.181
OE BMW64538367946
OE BMW64538369105
OE BMW64538390250
OE BMW64538391406
OE BMW8.373.004
OE BMW8.398.181
QUINTON HAZELLQCN20D
QUINTON HAZELLQCN40

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Radiator aer conditionat

  • Numar produs: NIS 94157
  • Disponibilitate: Stoc epuizat
  • Livrare in: 2 zile
  • 344,65 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 882 888 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Radiator aer conditionat, NISSENS, NIS94157, X0001690, 06005148, 08022002, 4S53931, 64538367946, 64538369105, 64538373004, 64538390250, 64538391406, 64538398181, 8373004, 8398181, QCN20D, QCN40, 5707286253186, 84159000

Loading...
Loading...