Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500285169, 4909500285176
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montareAxa fata stanga
Sistem amortizorbitubular
Tip constructiv amortizorAnsamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune gas
KYB amortizor stânga P (gaze) TOYOTA Starlet (EP9) PASSEO
ProducătorNumăr
MONROE16252
MONROE16254
BOGE32-E46-A
OE TOYOTA4852010280
OE TOYOTA4852010300
OE TOYOTA4852010310
OE TOYOTA4852010330
OE TOYOTA4852010350
OE TOYOTA4852010370
OE TOYOTA4852019075
OE TOYOTA4852019076
OE TOYOTA4852019085
OE TOYOTA4852019095
OE TOYOTA4852019115
OE TOYOTA4852019116
OE TOYOTA4852019205
OE TOYOTA4852019206
OE TOYOTA4852019215
OE TOYOTA4852019235
OE TOYOTA4852019265
OE TOYOTA4852019545
OE TOYOTA4852019565
OE TOYOTA4852046010
OE TOYOTA4852046011
OE TOYOTA4852049095
OE TOYOTA4852049096
JC AUTOA333210
MONROEE4356
MONROEE4358

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB333210
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 280,61 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB333210, X0031556, 16252, 16254, 32E46A, 4852010280, 4852010300, 4852010310, 4852010330, 4852010350, 4852010370, 4852019075, 4852019076, 4852019085, 4852019095, 4852019115, 4852019116, 4852019205, 4852019206, 4852019215, 4852019235, 4852019265, 4852019545, 4852019565, 4852046010, 4852046011, 4852049095, 4852049096, A333210, E4356, E4358, 4909500285176, 4909500285169, 87088035

Loading...
Loading...