Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4549762017674
Cod tarifar87088035
Amortyzator przód P ABARTH GRANDE PUNTO; FIAT 500L, GRANDE PUNTO, PUNTO, PUNTO EVO 0.9-1.9D 10.05-
ProducătorNumăr
OE FIAT51783653
OE FIAT51796545
OE FIAT51796546
OE FIAT51796547
OE FIAT51796548
OE FIAT51827234
OE FIAT51833504
OE FIAT51841916
OE FIAT51861115
OE FIAT51865487
OE FIAT51865488
OE FIAT51865489
OE FIAT51865490
OE FIAT51865491
OE FIAT51866699
OE FIAT55702651
OE FIAT55703656
OE FIAT55703657
OE FIAT55703658

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB3348003
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 245,30 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB3348003, SFDB3AA8, 51783653, 51796545, 51796546, 51796547, 51796548, 51827234, 51833504, 51841916, 51861115, 51865487, 51865488, 51865489, 51865490, 51865491, 51866699, 55702651, 55703656, 55703657, 55703658, 4549762017674, 87088035

Loading...
Loading...