Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500557969
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montarepunte fata
Sistem amortizorbitubular
Tip constructiv amortizorAnsamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune gas
Fata de ºoc L / R Renault Megane Scenic II (03 -)
ProducătorNumăr
OE RENAULT8200106122
OE RENAULT8200175099
OE RENAULT8200181928
OE RENAULT8200209784
OE RENAULT8200311204
OE RENAULT8200311206
OE RENAULT8200350081
OE RENAULT8200362637
OE RENAULT8200362638
OE RENAULT8200367538
OE RENAULT8200367539
OE RENAULT8200367540
OE RENAULT8200374544
OE RENAULT8200374546
OE RENAULT8200374547
OE RENAULT8200397096
OE RENAULT8200397097
OE RENAULT8200411124
OE RENAULT8200459902
OE RENAULT8200472411
OE RENAULT8200851837
OE RENAULT8200851838
OE RENAULT8200851839
OE RENAULT8200851840
OE RENAULT8200934066
IC KrosyDG 10073
MONROEE4749
  • Autoturisme
    • RENAULT
      • SCÉNIC II (JM0/1_)
        • 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 06/2003 - ... 98 CP 72 KW
        • 1.6 16V (JM1R) 10/2005 - ... 112 CP 82 KW
        • 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 06/2003 - ... 113 CP 83 KW
        • 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 06/2003 - ... 135 CP 99 KW
        • 2.0 16V Turbo (JM0W) 05/2004 - ... 163 CP 120 KW
        • 1.5 dCi (JM0F) 06/2003 - ... 82 CP 60 KW
        • 1.5 dCi (JM1F) 05/2005 - ... 86 CP 63 KW
        • 1.5 dCi (JM02, JM13) 11/2003 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.5 dCi (JM16) 01/2007 - ... 103 CP 76 KW
        • 1.5 dCi (JM1E) 05/2005 - ... 106 CP 78 KW
        • 1.9 dCi (JM15) 05/2005 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.9 D 06/2006 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 06/2003 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 dCi (JM14) 05/2005 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.0 dCi (JM1K) 09/2005 - ... 150 CP 110 KW
      • GRAND SCÉNIC II (JM0/1_)
        • 1.6 04/2004 - ... 113 CP 83 KW
        • 2.0 04/2004 - ... 135 CP 99 KW
        • 2.0 04/2004 - ... 163 CP 120 KW
        • 1.5 dCi (JM02, JM13) 04/2004 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.5 dCi 06/2006 - 11/2008 103 CP 76 KW
        • 1.9 dCi (JM15) 05/2005 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.9 dCi 05/2005 - 01/2009 116 CP 85 KW
        • 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 04/2004 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.9 dCi (JM14) 05/2005 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.0 dCi (JM1K) 09/2005 - ... 150 CP 110 KW

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB334831
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 190,03 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB334831, SFA80A0F, 8200106122, 8200175099, 8200181928, 8200209784, 8200311204, 8200311206, 8200350081, 8200362637, 8200362638, 8200367538, 8200367539, 8200367540, 8200374544, 8200374546, 8200374547, 8200397096, 8200397097, 8200411124, 8200459902, 8200472411, 8200851837, 8200851838, 8200851839, 8200851840, 8200934066, DG10073, E4749, 4909500557969, 87088035

Loading...
Loading...