Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500964927
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montareAxa fata dreapta
Sistem amortizorbitubular
Tip constructiv amortizorAnsamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune gas
Amortyzator przód P OPEL ASTRA J, ZAFIRA C 1.3CDTI-2.0CDTI 12.09-
ProducătorNumăr
OE VAUXHALL13324867
OE VAUXHALL13324869
OE VAUXHALL13324871
OE VAUXHALL13324873
OE VAUXHALL13333974
OE VAUXHALL13333976
OE VAUXHALL13333978
OE VAUXHALL13333980
OE VAUXHALL13338916
OE VAUXHALL13338918
OE VAUXHALL13338924
OE VAUXHALL13338926
OE VAUXHALL13354019
OE VAUXHALL13354021
OE VAUXHALL13354023
OE VAUXHALL13354026
OE VAUXHALL13354028
OE VAUXHALL13354030
OE VAUXHALL13354032
OE VAUXHALL13354040
OE VAUXHALL13368502
OE VAUXHALL13368506
OE VAUXHALL13412602
OE VAUXHALL13412604
OE VAUXHALL13412606
OE VAUXHALL13412610
OE VAUXHALL13412612
OE VAUXHALL13412614
OE VAUXHALL13474020
OE OPEL344487
OE OPEL344489
OE OPEL344491
OE OPEL344494
OE OPEL344596
OE OPEL344598
OE OPEL344600
OE OPEL344602
OE OPEL344633
OE OPEL344698
OE OPEL344700
OE OPEL344711
OE OPEL344713
OE OPEL344715
OE OPEL344717
OE OPEL344744
OE OPEL344746
OE OPEL344748
OE OPEL344758
OE OPEL344765
OE OPEL344769
OE OPEL344916
OE OPEL344947
OE OPEL344949
OE OPEL344964
OE OPEL344996
OE OPEL344998
OE OPEL345000
OE OPEL345142
  • Autoturisme
    • OPEL
      • ASTRA J
        • 1.4 12/2009 - ... 87 CP 64 KW
        • 1.4 12/2009 - ... 100 CP 74 KW
        • 1.4 Turbo 10/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.4 Turbo 12/2009 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.4 LPG 01/2012 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.6 12/2009 - ... 115 CP 85 KW
        • 1.6 SIDI 12/2012 - ... 170 CP 125 KW
        • 1.6 Turbo 12/2009 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.3 CDTI 12/2009 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 CDTi 02/2014 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.6 CDTi 01/2014 - ... 136 CP 100 KW
        • 1.7 CDTI 10/2010 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 12/2009 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 12/2009 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.7 CDTI 12/2009 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.0 CDTI 12/2009 - ... 160 CP 118 KW
        • 2.0 CDTI 06/2011 - ... 165 CP 121 KW
      • ASTRA J Sports Tourer
        • 1.4 10/2010 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.4 Turbo 10/2010 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.4 LPG 01/2012 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.4 Turbo 10/2010 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.6 LPG 10/2012 - ... 114 CP 84 KW
        • 1.6 10/2010 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.6 SIDI 12/2012 - ... 170 CP 125 KW
        • 1.6 Turbo 10/2010 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.3 CDTI 10/2010 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 CDTi 02/2014 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.6 CDTi 01/2014 - ... 136 CP 100 KW
        • 1.7 CDTI 10/2010 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.7 CDTI 10/2010 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 10/2010 - ... 125 CP 92 KW
        • 1.7 CDTI 10/2010 - ... 131 CP 96 KW
        • 2.0 CDTI 10/2010 - ... 160 CP 118 KW
        • 2.0 CDTI 08/2011 - ... 165 CP 121 KW
      • ZAFIRA TOURER C (P12)
        • 1.4 10/2011 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.4 10/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.4 LPG 10/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.6 SIDI 12/2012 - ... 170 CP 125 KW
        • 1.6 SIDI 07/2013 - ... 200 CP 147 KW
        • 1.8 10/2011 - ... 115 CP 85 KW
        • 1.8 10/2011 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.8 10/2011 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.6 CDTI 02/2013 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 CDTi 10/2011 - ... 110 CP 81 KW
        • 2.0 CDTi 10/2011 - ... 130 CP 96 KW
        • 2.0 CDTi 10/2011 - ... 160 CP 118 KW
        • 2.0 CDTi 10/2011 - ... 165 CP 121 KW
      • ASTRA J sedan
        • 1.4 06/2012 - ... 101 CP 74 KW
        • 1.4 Turbo 06/2012 - ... 120 CP 88 KW
        • 1.4 Turbo 06/2012 - ... 140 CP 103 KW
        • 1.6 06/2012 - ... 116 CP 85 KW
        • 1.6 SIDI 12/2012 - ... 170 CP 125 KW
        • 1.6 Turbo 06/2012 - ... 180 CP 132 KW
        • 1.3 CDTI 06/2012 - ... 95 CP 70 KW
        • 1.6 CDTi 04/2014 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.6 CDTi 01/2014 - ... 136 CP 100 KW
        • 1.7 CDTI 06/2012 - ... 110 CP 81 KW
        • 1.7 CDTI 06/2012 - ... 131 CP 96 KW

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB339371
  • Disponibilitate: In stoc
  • Livrare in: 24 ore
  • 293,97 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB339371, SFD73743, 13324867, 13324869, 13324871, 13324873, 13333974, 13333976, 13333978, 13333980, 13338916, 13338918, 13338924, 13338926, 13354019, 13354021, 13354023, 13354026, 13354028, 13354030, 13354032, 13354040, 13368502, 13368506, 13412602, 13412604, 13412606, 13412610, 13412612, 13412614, 13474020, 344487, 344489, 344491, 344494, 344596, 344598, 344600, 344602, 344633, 344698, 344700, 344711, 344713, 344715, 344717, 344744, 344746, 344748, 344758, 344765, 344769, 344916, 344947, 344949, 344964, 344996, 344998, 345000, 345142, 4909500964927, 87088035

Loading...
Loading...