Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500939987
Cod tarifar87088035
Amortyzator przód L TOYOTA AVENSIS 1.6-2.2D 11.08-
ProducătorNumăr
OE TOYOTA4852005360
OE TOYOTA4852005361
OE TOYOTA4852005380
OE TOYOTA4852005390
OE TOYOTA4852005400
OE TOYOTA4852005410
OE TOYOTA4852005420
OE TOYOTA4852009N20
OE TOYOTA4852009N21
OE TOYOTA4852009N40
OE TOYOTA4852009N41
OE TOYOTA4852009N50
OE TOYOTA4852009N51
OE TOYOTA4852009N70
OE TOYOTA4852009N71
OE TOYOTA4852009N80
OE TOYOTA4852009N81
OE TOYOTA4852009V40
OE TOYOTA4852009V50
OE TOYOTA4852009V60
OE TOYOTA4852009V70
OE TOYOTA4852009W50
OE TOYOTA4852009W60
OE TOYOTA4852009W70
OE TOYOTA4852009W80
OE TOYOTA485208Z093

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB339817
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 347,81 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB339817, SFD96D38, 4852005360, 4852005361, 4852005380, 4852005390, 4852005400, 4852005410, 4852005420, 4852009N20, 4852009N21, 4852009N40, 4852009N41, 4852009N50, 4852009N51, 4852009N70, 4852009N71, 4852009N80, 4852009N81, 4852009V40, 4852009V50, 4852009V60, 4852009V70, 4852009W50, 4852009W60, 4852009W70, 4852009W80, 485208Z093, 4909500939987, 87088035

Loading...
Loading...