Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500322000, 4909500322017
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montarepunte fata
Sistem amortizorbitubular
Tip montare amortizorochi inferior / stift superior
Tip amortizorpresiune gas
KYB Shock P (gaz) ISUZU TROOPER, Opel / Vauxhall MONTEREY
ProducătorNumăr
OE OPEL22012270
OE OPEL22012271
OE OPEL22012272
OE ISUZU342001
OE OPEL342003
OE OPEL342005
OE OPEL342007
OE ISUZU342018
OE ISUZU342019
OE OPEL342080
OE OPEL342086
OE OPEL344189
BOGE46-A21-0
OE ISUZU8292070760
OE ISUZU8970393201
OE ISUZU8971200361
OE OPEL9003101
OE OPEL9003102
OE OPEL9003103
OE OPEL90093722
OE OPEL90094150
OE OPEL90094151
OE OPEL90094152
OE OPEL90094631
OE OPEL90105586
OE OPEL90421625
OE OPEL9290473
OE OPEL9293981
OE OPEL9293985
OE VAUXHALL95511389
OE OPEL97029320
OE ISUZU97039320
OE OPEL97120036
OE VAUXHALL97179443
JC AUTOA344279
IC KrosyAGX042MT
IC KrosyAGX054MT
MONROED5473
MONROED8478
IC KrosyDG 9398
IC KrosyMOND8478

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB344279
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 175,39 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB344279, X0032343, 22012270, 22012271, 22012272, 342001, 342003, 342005, 342007, 342018, 342019, 342080, 342086, 344189, 46A210, 8292070760, 8970393201, 8971200361, 9003101, 9003102, 9003103, 90093722, 90094150, 90094151, 90094152, 90094631, 90105586, 90421625, 9290473, 9293981, 9293985, 95511389, 97029320, 97039320, 97120036, 97179443, A344279, AGX042MT, AGX054MT, D5473, D8478, DG9398, MOND8478, 4909500322017, 4909500322000, 87088035

Loading...
Loading...