Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500010365, 4909500010372
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montarepunte fata
Sistem amortizorbitubular
Tip constructiv amortizorInsertie ansamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune gas
KYB Shock P (gaz), BMW Seria 5 (E34)
ProducătorNumăr
OE BMW1091000
OE BMW1092283
OE BMW1135416
OE BMW1135674
OE BMW1135858
OE BMW1138836
OE BMW1139407
OE BMW1139410
OE BMW31211135858
OE BMW31321091000
OE BMW31321092283
OE BMW31321135416
OE BMW31321135674
OE BMW31321135858
OE BMW31321138836
OE BMW31321139407
OE BMW31321139410
OE BMW313211394101
BOGE32-M69-A
IC Krosy5106-08-0206P
KAGER81-0103
JC AUTOA365069
IC KrosyAGB028MT
IC KrosyAGB029MT
MONROEE3818
IC KrosyKYB365083
MONROEMG318
IC KrosyMONMG307
  • Autoturisme
    • BMW
      • 5 (E34)
        • 518 i 08/1989 - 09/1995 113 CP 83 KW
        • 518 i 08/1989 - 09/1995 115 CP 85 KW
        • 520 i 01/1988 - 08/1991 129 CP 95 KW
        • 520 i 24V 09/1989 - 09/1995 150 CP 110 KW

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB365069
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 280,35 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB365069, X0032463, 1091000, 1092283, 1135416, 1135674, 1135858, 1138836, 1139407, 1139410, 31211135858, 31321091000, 31321092283, 31321135416, 31321135674, 31321135858, 31321138836, 31321139407, 31321139410, 313211394101, 32M69A, 5106080206P, 810103, A365069, AGB028MT, AGB029MT, E3818, KYB365083, MG318, MONMG307, 4909500010365, 4909500010372, 87088035

Loading...
Loading...