Amortizor ax fata

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Parametri generali
Cod bare4909500523988, 4909500523995, 5900427655713
Cod tarifar87088035
Parametri tehnici
Partea de montarepunte fata
Tip constructiv amortizorAnsamblu amortizor-arc
Tip amortizorpresiune ulei
To correction
ProducătorNumăr
OE RENAULT8200256335
OE RENAULT8200256336
OE RENAULT8200329944
OE RENAULT8200329947
OE RENAULT8200329948
OE RENAULT8200519161
OE RENAULT8200519162
OE RENAULT8200620347
OE RENAULT8200620348
JC AUTOA634814
IC KrosyAHR122MT
MONROEE7025
  • Autoturisme
    • RENAULT
      • VEL SATIS (BJ0_)
        • 2.0 16V Turbo (BJ0K) 06/2002 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 16 V Turbo 04/2004 - ... 170 CP 125 KW
        • 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) 06/2002 - ... 241 CP 177 KW
        • 2.0 dCi (BJ03) 08/2005 - ... 150 CP 110 KW
        • 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) 01/2006 - ... 173 CP 127 KW
        • 2.2 dCi 12/2004 - ... 113 CP 83 KW
        • 2.2 dCi (BJ0H) 04/2004 - ... 116 CP 85 KW
        • 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) 09/2004 - ... 140 CP 102 KW
        • 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) 06/2002 - ... 150 CP 110 KW
        • 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) 06/2002 - ... 177 CP 130 KW
        • 3.0 dCi (BJ0S) 06/2006 - ... 181 CP 133 KW
      • ESPACE IV (JK0/1_)
        • 2.0 (JK0K) 11/2002 - 02/2005 133 CP 98 KW
        • 2.0 (JK09) 11/2002 - ... 136 CP 100 KW
        • 2.0 Turbo (JK0B, JK0A, JK0N) 11/2002 - ... 163 CP 120 KW
        • 2.0 (JK0N, JK0A, JK1D) 04/2005 - ... 170 CP 125 KW
        • 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) 11/2002 - ... 241 CP 177 KW
        • 1.9 dCi (JK0U) 04/2003 - 02/2005 116 CP 85 KW
        • 1.9 dCi (JK0U, JK0G) 11/2002 - ... 120 CP 88 KW
        • 2.2 dCi (JK0H) 11/2002 - ... 150 CP 110 KW
        • 3.0 dCi (JK0J, JK0V) 11/2002 - ... 177 CP 130 KW

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Amortizor ax fata

  • Numar produs: KYB634814
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 377,68 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 10kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0755 14 00 04 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Etichete: Amortizor ax fata, KYB, KYB634814, SF9BE680, 8200256335, 8200256336, 8200329944, 8200329947, 8200329948, 8200519161, 8200519162, 8200620347, 8200620348, A634814, AHR122MT, E7025, 4909500523995, 5900427655713, 4909500523988, 87088035

Loading...
Loading...