Ca urmare a situatiei mondiale curente, intampinam dificultati cu transportul international al produselor. Astfel nu putem garanta termenii de livrare pentru piesele aduse de la furnizorii externi. Va stam la dispozitie pentru orice informatie suplimentara. Va multumim pentru intelegere.

Ax cardanic

Fotografiile produselor au caracter informativ si nu creeaza obligatii contractuale.

Pó³oœ napêdowa przód L 567mm VOLVO XC60 2.0D-3.2 05.08-
Parametri generali
Piesă la schimbDa
Cod bare4019064055334
Cod tarifar87085099
Parametri tehnici
Dinti exteriori, spre roata40
Dimensiune filetM10x1.5F
Diametru simering [mm]56,5
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm]94
Lungime [mm]567
Diametru articulatie la roata [mm]100
Partea de montareAxa fata stanga
Articol extins/Info extins 2fara lagar
Dinti exteriori, spre diferential31
Lungime totala [mm]567
Pozitie de montareFront
Parte de fixareLeft
External toothing from wheel side40
External toothing from differential side31
ProducătorNumăr
IC Krosy0.025327
LÖBRO305727
OE VOLVO30783068
OE VOLVO31259762
OE VOLVO31325573
OE VOLVO31367536
OE VOLVO36001019
OE VOLVO36001813
OE VOLVO36002544
OE VOLVO36012415
OE VOLVO50463394
OE VOLVO50643687
OE FORD8G9N3B437AA
OE VOLVOP31367536
  • Autoturisme
    • VOLVO
      • XC60
        • T6 AWD 05/2008 - ... 286 CP 210 KW
        • T6 AWD 03/2010 - ... 304 CP 224 KW
        • 3.2 AWD 07/2009 - ... 238 CP 175 KW
        • T6 AWD 04/2014 - ... 329 CP 242 KW
        • 3.2 AWD 03/2010 - ... 243 CP 179 KW
        • D3 / D4 03/2010 - ... 163 CP 120 KW
        • D4 AWD 10/2013 - ... 181 CP 133 KW

Spune-ţi opinia

Autentifică-te sau Înregistrează un cont nou pentru a putea scie o opinie

Magazinul online AUTOEMARKET.RO are stabilite urmatoarele taxe si comisioane:

  • 25 lei - Taxa de transport pentru comenzi pana in 500 lei, in limita a 5 kg.
    NOTA: Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica. In acest ultim caz, taxa va fi comunicata telefonic dupa plasarea comenzii. Livrarea produselor se va realiza doar dupa confirmarea telefonica.
    NOTA: Produsele care sunt disponibile doar la furnizori vor avea cost suplimentar pentru livrare, incepand cu 25 lei. Taxa suplimentara, daca se aplica, se comunica clientului in momentul confirmarii comenzii.
  • 10 lei - Comision procesare comanda cu valoare pana in 100 de lei. Reprezinta costul serviciului de pregatire a produselor din comanda in vederea livrarii (de exemplu, dar fara a se limita la, sortare, manipulare, impachetare, etc).
  • 19% TVA -  INCLUS IN PRETUL DE ACHIZITIE
  • Taxa ECOVALOARE Anvelope - INCLUSA IN PRETUL ANVELOPELOR ACHIZITIONATE
    • pentru camioane  de 20.9 lei/buc (fara TVA)
    • pentru restul anvelopelor de 4.6 lei (fara TVA)

Ax cardanic

Pret anterior oferit de producator. 
Contactati-ne pentru pretul actualizat.

 

  • Numar produs: 0.025533
  • Disponibilitate: In stoc furnizor
  • Livrare in: 2 zile
  • 1.267,55 Lei
  • Pretul include TVA

Transport gratuit in Romania, la comenzi mai mari de 500 lei in limita a 5kg.

Anvelopele, jantele si reperele agabaritice se taxeaza separat in functie de greutatea volumetrica.

Livrarea produselor aflate pe stoc se face prin preluare personala de la un reprezentant Autoemarket in Bacau, zona Selgros - se va confirma telefonic.

 

NOTA! ► Uleiurile si becurile nu pot fi retunate!

Comenzi direct prin telefon

Poti comanda acum prin telefon 0734493934 sau prin Whatsapp

Optiuni de plata online

Ai posibilitatea de plata online, in rate sau integral.

Acest produs necesită piesă la schimb

Criterii de acceptare a pieselor vechi

Produsele cu Piesa la schimb "DA" trebuie sa respecte criteriile de acceptare a pieselor vechi. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.

Etichete: Ax cardanic, SPIDAN, 0025533, SFD127AD, 0025327, 305727, 30783068, 31259762, 31325573, 31367536, 36001019, 36001813, 36002544, 36012415, 4019064055334, 50463394, 50643687, 87085099, 8G9N3B437AA, P31367536

Loading...
Loading...